Vzdelávanie a workshopy

Podnikanie je náročné a riskantné. Úspechu predchádza veľa pádov a ponaučení. Pomenovali sme niekoľko nevyhnutných zručnosti, ktoré by mal mať podnikateľ, aby jeho tím a produkt kráčal tým správnym smerom. Tieto zručnosti vám dajú odborníci z praxe formou workshopov.


Business development
Na začiatku programu vás čaká workshop, kde si zadefinujete, v akom štádiu sa práve nachádzate a čo vám chýba. Následne si podľa toho nastavíte ciele a KPI's.
Leadership
Ako zostaviť víťazné tímy? Na tomto workshope identifikujete ako máte zostavený tím, kto vám v tíme chýba a ako nastaviť vašu štruktúru. Hovoriť sa bude aj o témach líderstva a skúsenostiach s vedením firmy.
Online
Lektori priamo z Facebooku a Google povedú workshop online marketingu, poradia a ukážu aktuálne trendy. Na workshope sa v druhej časti bude hovoriť o dátach, o tom čo zbierať, ako zbierať a ako ich uchovávať.
Mediálny tréning
Mediálny tréning má dve časti – teoretickú a praktickú. Prvá časť vás pripraví na stretnutie s médiami. V druhej časti si môžete overiť teoretické znalosti v praxi, počas nahrávania rozhovorov na kameru. Nasleduje analýza nahrávok a praktické odporúčania.
Negociácie a predaj
Ako predať váš produkt? Čo váš produkt komunikuje? Je za ním príbeh? Workshop o tom, ako predať obyčajné pero, ako produkt najlepšie etablovať na trhu a ako negociovať.
Mental health
Očakávania od investorov, rodiny, biznis partnerov, zákazníkov, priateľov či vlastného tímu sú vždy veľké. Je to poriadny tlak, stres a nervy. Ako nevyhorieť? Budeme o tom hovoriť v úzkom kruhu. Ukážeme si aj príbehy ľudí, ktorí si podobnými problémami prešli.
Expanzia
Každý trh je špecifický. Predávať rovnakou taktikou na rôznych trhoch, nie vždy vedie k úspechu. Navyše, expanzia so sebou prináša nové výzvy, na ktoré tím nemusí byť vždy pripravený. Práve na tomto workshope sa dozviete, ako úspešne expandovať do zahraničia.
Investorská prezentácia
Máte 30 až 60 sekúnd, presvedčte ma, že si zaslúžite moju pozornosť. Ako to urobiť? Na tomto workshope si vyskúšate ako pútavo prezentovať seba a svoj produkt za veľmi krátky čas. Ukážeme vám aj to, čo by mala obsahovať dlhšia prezentácia a čo v nej nesmie chýbať. Samozrejme dostanete aj spätnú väzbu.
Demo day
V rámci programu dostanete príležitosť stretnúť sa s investormi a budete mať priestor na prezentáciu vášho startupu. Na Demo Day si všetko vyskúšate a dostanete spätnú väzbu pred tzv. Final Pitch.

ZAČNITE DNES

Staňte sa súčasťou unikátneho podnikateľského
akcelerátora na Slovensku a zvýšte svoje šance na úspech.

Partneri

Akcelerátor podporujú:

strategickí partneri

mediálni partneri