Účastníci akcelerátora
Akcelerátor PERRY TALENTS má za sebou niekoľko úspešných akceleračných cyklov, ktorými si prešlo desiatky startupov a pravidelne otvára nové akceleračné cykly. V tejto sekcii si môžete pozrieť prehľad startupov v aktuálnom akceleračnom cykle a prečítať si o príbehoch a úspechoch alumni projektov z predchádzajúcich cyklov.
Startupy v PERRY TALENTS 2020/2021
Do 3.ročníka PERRY TALENTS SK sa prihlásilo 114 startupov, ktoré prešli komplexným výberovým procesom. Do druhého kola postúpilo 50 startupov, do finále 20, z ktorých sa po podrobnom vyhodnotení vybralo 8 startupov. Výber startupov pozostával z viacerých kritérií. Hodnotila sa inovatívnosť riešenia, jeho prevedenie, životaschopnosť, expertíza tímu, ale tiež to, v akom štádiu sa startup nachádza a či mu akcelerátor bude vedieť efektívne pomôcť.

Whoo App

Whoo App - predstavuje atraktívnu skratku v nadväzovaní kontaktov a prepájaní osôb. Na základe geolokácie vyhľadá aplikácia ľudí vo vašom bezprostrednom okolí a ukáže vám ich sociálne siete (FB, IG, TikTok, LinkedIn,..).

Stylers.cloud

Stylers.cloud - je globálna platforma na outsourcing vývoja CSS. Riešenie dokáže IT firmám zvýšiť kapacitu vývoja o 15-20% a odbremení vývojárov od práce, ktorú môžu robiť aj menej kvalifikovaní ľudia.

Stacktape

Stacktape - umožňuje rýchlejší, lacnejší a efektívnejší vývoj v cloude. To, na čo predtým skúsení cloud experti potrebovali týždne, zvládne bežný vývojár v minútach.

Livestock Insider

Livestock Insider - umožňuje prostredníctvom umelej inteligencie optimalizovať efektivitu výživy hospodárskych zvierat a tým znížiť značné straty, ku ktorým dochádza pri ich chove.

Merymy

Merymy - je online portál, ktorý pomáha s vyhľadávaním dodávateľov na svadby a naopak svadobným profesionálom poskytuje online priestor, kde by mohli zviditeľniť svoje služby.

GroundCom. space

GroundCom.space - Prináša riešenie, ktorým je budovanie a prevádzkovanie siete automatizovaných pozemných staníc (antén) rozmiestnených v rôznych kútoch sveta, prostredníctvom ktorých môžu majitelia a operátori ovládať svoje satelity a sťahovať z nich dáta.

Elang

Elang - prináša riešenie pre monitorovanie sudov, ktorý pozostáva z inteligentnej váhy a mobilnej aplikácie. Systém ponúka komplexné riešenie problémov spojených s prácou so sudmi.

City Performer

City Performer - analyzuje kvalitu bývania v lokalite a trhové trendy s cieľom poskytnúť zdroj kredibilných informácií pre realitných profesionálov a uľahčiť tak rozhodovanie pri kúpe alebo predaji. City Performer je oficiálny knowledge partner pre Európsku asociáciu realitných profesií.

CapaCV

CapaCV je digitálny životopis, ktorý ukazuje schopnosti, charizmu a pomáha ľuďom uchádzať sa o prácu skutočne jedinečným spôsobom pomocou dnešnej najmodernejšej technológie. CapaCV je nástroj pre recruiterov alebo manažérov HR, prostredníctvom ktorého môžu odhaliť talenty ešte predtým, ako sa s nimi osobne stretnú. CapaCV je už teraz dostupný ako webová stránka a mobilná aplikácia.

Viac o startupe Arrow right

Healthclip

Healthclip vyvíja aplikáciu, ktorá umožní pacientom jednoducho vytvoriť a spracovávať ich osobnú zdravotnú kartu a všetky zdravotné záznamy na cloude, prípadne ich aj preložiť do ktoréhokoľvek jazyka, v ktorom ich potrebujú. Projekt momentálne dokončuje front-end aplikácie.

Viac o startupe Arrow right

Just-you-cam

Mobilná aplikácia využíva technológiu machine learning na zdokonaľovanie fotky identifikáciou a vymazávaním objektov, ktoré sú na fotke nežiadúce (okoloidúci, autá...). Kontext fotky sa doplní prostredníctvom technológie image inpainting takým spôsobom, aby fotka vyzerala prirodzene. Aktuálne projekt prcuje na nastavovaniu biznis modelu, vývoju mobilnej aplikácie a zdokonaleniu interného procesu machine learningu.

Viac o startupe Arrow right

Správy o meste

Mobilná aplikácia pre mestá a obce na Slovensku, ktorá zabezpečuje moderný a efektívny spôsob komunikácie mesta alebo obce s obyvateľmi. Aktuálne aplikácia funguje v 13 mestách a obciach na Slovensku. Ďalším cieľom firmy je expanzia na poľský a český trh.

Viac o startupe Arrow right

3Dimension

3Dimension vyvinulo 3D tlačiareň, ktorú si zákazník odvezie dodávkou a postaví si s ňou svoj nový domov. Prototyp 1:10 stavebnej 3D tlačiarne je hotový a prototyp vo veľkosti 1:1 (tj. 6 metrov s dosahom 12 metrov v kruhu) je pred finálnym dokončením. Firma 3Dimension zároveň vyvinula unikátnu betónovú zmes pre 3D stavbu domov, ktorá má o 70% menšiu hmotnosť v porovnaní s konvenčným betónom pri zachovaní pevnostných parametrov, vďaka čomu je výstavba jednoduchšia a ekologickejšia.

Live Space

Komunitná platforma pre bytové a domové spoločenstvá, ktorá prináša transparentnú a efektívnu komunikáciu. Používatelia v aplikácii riešia nahlasovanie porúch, sledovanie nákladov a informovanosť o tom, čo sa deje v ich susedstve. Hotová aplikácia má stovky registrovaných používateľov. Aktuálne sa firma pracuje na získavaní prvých zákazníkov na úrovni B2B.

Viac o startupe Arrow right

Pototo

Úlohou aplikácie POTOTO je zvyšovať angažovanosť zamestnancov vo firmách cez instantnú a pravidelnú spätnú väzbu, ktorú zamestnanci v aplikacii podávajú na firemné procesy, kolegov, udalosti a pod. Aplikácia sa momentálne integruje do interného systému prvého zákazníka.

Viac o startupe Arrow right

Electroad

Electroad sa venuje prediktívnemu modelovaniu spotreby a reálne dosiahnuteľného dojazdu elektrického vozidla. Electroad rieši problém majiteľom elektroáut a používateľom car-sharing platforiem takzvaného range anxiety - strachu z nedostatočného dojazdu vozidla, nedosiahnutia cieľu a uviaznutia na ceste.

S-CASE

S-Case je multifunkčné, medicínsko-technologické zariadenie vo veľkosti smartfónu, ktorého funkciou je diagnostika pacienta aj bez prítomnosti kvalifikovaného zdravotníckeho personálu. S-Case je určený hlavne pre lekárov pôsobiacich v krajinách tretieho sveta a v imigračných táboroch. Tu bude nahrádzať veľké, početné, mnohokrát energeticky a cenovo náročne prístroje. Využívať ho však môžu aj záchranné zložky na Slovensku či v iných krajinách. S-Case chce robiť svet zdravším.

Viac o startupe Arrow right

DNAERA

Projekt DNA ERA prináša nový spôsob nahliadania na zdravie a prevenciu, vychádzajúci z našej DNA. Projekt sa zameriava na analýzu ľudskej DNA, ktorá klientom prezentuje nový pohľad na zdravie, výživu a šport. Po analýze klient získa prehľad o viac ako 50 rizikových oblastiach svojho zdravia. Zároveň dostane tipy, ako riziko znížiť a čo robiť v rámci prevencie. Rovnako sa dozvie aj o svojich predispozíciách týkajúcich sa výživy a športu.

Viac o startupe Arrow right

Muvity

Muvity je nový realitný portál, ktorý rieši tri najväčšie problémy realitnej inzercie – výber lokality, duplicitu inzerátov a vyhľadanie profesionálneho makléra. Vybrať si nehnuteľnosť v konkrétnej lokalite je vďaka Muvity jednoduché, nehnuteľnosti sú tu zobrazené prehľadne na mape. Na Muvity rýchlo nájdete aj toho najlepšieho makléra. Okrem toho každý maklér na Muvity dostáva hodnotenia a recenzie od reálnych klientov.

Viac o startupe Arrow right

Lebo Mädveď

Lebo Mädveď spája dizajn, hravosť a vzdelávanie. Je výsledkom kreativity a potreby vytvárať zmysluplné produkty pre blízkych a okolie, pri ktorých je možné sa nielen zabaviť, ale sa aj niečo naučiť. Aktuálny produkt – Puzzle Slovensko – hravým spôsobom vzdeláva o našej krajine. Hráč má možnosť vyskladať si Slovensko podľa okresov. Spojenie zaujímavých materiálov a hravosti ukotvuje človeka v prítomnosti v dnešnom pretechnizovanom svete.

Viac o startupe Arrow right

SHOPPOINT

ShopPoint je predajný automat s automatizovaným výdajným systémom prepojeným so skladovým priestorom, ktorý dokáže vydávať tovar rôznych rozmerov a váh. Unikátnosť výdajného systému spočíva v tom, že je ho veľkostne možné prispôsobiť. Ovládanie automatu a nákup prebieha prostredníctvom dotykového displeja, ktorý obsahuje videá, fotografie a základné informácie o jednotlivých produktoch predávaných v automate. Vďaka jednoduchej manipulácii je možné automat umiestniť na atraktívne predajné miesta, na ktorých bude slúžiť ako predajno-marketingový kanál.

Viac o startupe Arrow right

KLINDESK

Väčšinu nášho dňa trávime v práci, preto je veľmi dôležité, v akom prostredí sa nachádzame. Projekt Klindesk dotvára pracovné prostredie modulárnymi pracovnými stolmi. Cieľom projektu je maximalizovať produktivitu a efektivitu pracovnej činnosti. Produkt Klindesk ponúka systém modulácie – nadizajnovanie pracovného stola podľa vlastných preferencií a uváženia.

WEBABLE

Bez internetu si život v dnešnej dobe nevieme predstaviť. Existujú však skupiny ľudí, pre ktorých nie je práca s internetom taká ľahká ako pre nás ostatných. Medzi týchto ľudí patria aj nevidiaci a slabozrakí, ktorí sú pri prehliadaní webu odkázaní na iné zmysly ako zrak. Webable preto vyvíja webový prehliadač pre zrakovo postihnutých ľudí. Jeho úlohou je zlepšiť navigáciu, orientáciu a prístupnosť na webe. Prostredníctvom neho bude možné hendikepovaným ľuďom zlepšiť komfort pri užívaní internetu.

Nestihli ste sa prihlásiť?

Pošlite nám váš startup a ozveme sa vám

strategickí partneri projektu

partneri

mediálni partneri